USB Universal Power Charger Omega 1A Black  iPod, iPhone & iPad Compatible

USB Universal Power Charger Omega 1A Black iPod, iPhone & iPad Compatible

230,00 ден.   Спореди

USB charger, compatible with most portable devices:
- Apple products (Iphone, Ipad, Ipod),
- smartphones,
- mobile phones,
- tablets,
- MP3/MP4,
- other.
Specificati...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 230,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB charger, compatible with most portable devices:
- Apple products (Iphone, Ipad, Ipod),
- smartphones,
- mobile phones,
- tablets,
- MP3/MP4,
- other.
Specification: - input: AC 100-240V, 50/60Hz - output: DC 5V 1A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка