USB Universal Power Charger LDK 5V / 2A

USB Universal Power Charger LDK 5V / 2A

  Спореди

USB charger 5V / 2000mA
Charges all devices that charge over USB

USB cable not included!


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB charger 5V / 2000mA
Charges all devices that charge over USB

USB cable not included!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка