USB Universal Power Charger 2.1A Manta Dual Socket Black

USB Universal Power Charger 2.1A Manta Dual Socket Black

250,00 ден.   Спореди

Power: 230 V
Connectors: 2 x USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 230 V
Connectors: 2 x USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка