USB Universal Car Charger Omega 2.1A Dual Socket White

USB Universal Car Charger Omega 2.1A Dual Socket White

  Спореди

Small size USB car and truck charger with 2 USB ports and total output 2.1A.
Input: DC12/24V
Output: DC5V/2.1A


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Small size USB car and truck charger with 2 USB ports and total output 2.1A.
Input: DC12/24V
Output: DC5V/2.1A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка