USB Universal Car Charger Omega 2.1A Dual Socket Black

USB Universal Car Charger Omega 2.1A Dual Socket Black

260,00 ден.   Спореди

Small size USB car and truck charger with 2 USB ports and total output 2.1A.
Input: DC12/24V
Output: DC5V/2.1A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Small size USB car and truck charger with 2 USB ports and total output 2.1A.
Input: DC12/24V
Output: DC5V/2.1A


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка