USB Universal Car Charger Omega 1A Black

USB Universal Car Charger Omega 1A Black

180,00 ден.   Спореди

Small size USB car and truck charger with USB port and output 1A.
Input: DC12/24V
Output: DC5V/1A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 180,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Small size USB car and truck charger with USB port and output 1A.
Input: DC12/24V
Output: DC5V/1A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка