USB Universal Car Charger Manta 2A 4xUSB Ports Black

USB Universal Car Charger Manta 2A 4xUSB Ports Black

280,00 ден.   Спореди

Manta Multimedia Charger 4x USB, black and silver.

Charger with 4 USB ports, and adapter 12-24V DC
12-24 DC input voltage
USB ports: voltage / current 5V / 2000 mA
Replaceable fu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 280,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Manta Multimedia Charger 4x USB, black and silver.

Charger with 4 USB ports, and adapter 12-24V DC
12-24 DC input voltage
USB ports: voltage / current 5V / 2000 mA
Replaceable fuse type car
Surge Protection
You recharge your mobile phone, phone, GPS, PDA, MP3 / MP4 Players

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка