USB to RJ-45 - USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter NIC-U3

890,00 ден.   Спореди

USB to RJ-45 - USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter NIC-U3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB to RJ-45 - USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter NIC-U3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка