USB to Audio Adapter 5.1 w/Mic Jack 3D Sound
USB to Audio Adapter 5.1 w/Mic Jack 3D Sound

USB to Audio Adapter 5.1 w/Mic Jack 3D Sound

260,00 ден.   Спореди

General Features:
* USB 2.0 interface
* Plug and Play
*Support 3D sound stereo 5.1 channel sound track virtual speaker shifter
* Stereo Sound Effects
* Virtual Speaker Shifter
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 260,00 ден.

пред 5 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
* USB 2.0 interface
* Plug and Play
*Support 3D sound stereo 5.1 channel sound track virtual speaker shifter
* Stereo Sound Effects
* Virtual Speaker Shifter
* Speaker/Headphone in jack
* Microphone in jack

Regulatory Approvals:
* FCC
* CE


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка