USB HUB 2.0 4-Port UHBCT04

USB HUB 2.0 4-Port UHBCT04

250,00 ден.   Спореди

Semi-sphere compact design
4 USB 2.0 rotating ports let you connect USB devices without blocking each other
Built-in USB cable
Supports USB 2.0 specification, USB 1.1 downwards compatible<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Semi-sphere compact design
4 USB 2.0 rotating ports let you connect USB devices without blocking each other
Built-in USB cable
Supports USB 2.0 specification, USB 1.1 downwards compatible
Chipset: GL850G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка