USB HUB 2.0 4-Port Omega OUH24T w/OTG Cable for Tablet & Smartphone

USB HUB 2.0 4-Port Omega OUH24T w/OTG Cable for Tablet & Smartphone

270,00 ден.   Спореди

Specifications

If you want to connect more than one USB device to your tablet (e.g. mouse and keyboard) you'll need this USB HUB!

Tech spec:
Universal USB 2.0 4-port HUB for PC &...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 270,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

If you want to connect more than one USB device to your tablet (e.g. mouse and keyboard) you'll need this USB HUB!

Tech spec:
Universal USB 2.0 4-port HUB for PC & Android Tablets/smartphones with OTG function
High performance
Low power consumption
Mini to Micro USB host connection for Android Tablets with OTG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка