USB HUB 2.0 4-Port Natec Locust Black

USB HUB 2.0 4-Port Natec Locust Black

230,00 ден.   Спореди

LOCUST – HUB USB 2.0
- 4 USB 2.0 ports with max. transfer up to 480 Mb/s,
- compact size and slim profile.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 230,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LOCUST – HUB USB 2.0
- 4 USB 2.0 ports with max. transfer up to 480 Mb/s,
- compact size and slim profile.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка