USB HUB 2.0 4-Port mini size Disney H70 Mickey

USB HUB 2.0 4-Port mini size Disney H70 Mickey

260,00 ден.   Спореди

Mini Hub USB 2.0 4-Port suitable for mobile use
Maximum transfer rate - 480Mbps
USB Port 2.0 compatible with USB 1.1
Easy Plug and Play
No driver required
Compatible: Windows 98/20...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mini Hub USB 2.0 4-Port suitable for mobile use
Maximum transfer rate - 480Mbps
USB Port 2.0 compatible with USB 1.1
Easy Plug and Play
No driver required
Compatible: Windows 98/2000/ME/XP/Vista Mac OS 8.5 or higher

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка