USB HUB 2.0 3-Port Omega Gaming w/Card Reader and Mouse Bungee LED

USB HUB 2.0 3-Port Omega Gaming w/Card Reader and Mouse Bungee LED

750,00 ден.   Спореди

Gaming hub + card reader
2in1 set: microSD memory card reader and USB port splitter. Additionally, it has a special cable holder for easy carrying mouse.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 750,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gaming hub + card reader
2in1 set: microSD memory card reader and USB port splitter. Additionally, it has a special cable holder for easy carrying mouse.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка