USB Drive 64GB Verbatim V3 Black USB 3.0

  Спореди


Specifications
Product Weight: 10 grams
Product Dimensions: 58mm x 20mm x 11mm (L x W x H)
Read Speed: up to 60MB/sec (USB 3.0 host system)
Write Speed: up to 12MB/sec (USB 3.0 ho...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Specifications
Product Weight: 10 grams
Product Dimensions: 58mm x 20mm x 11mm (L x W x H)
Read Speed: up to 60MB/sec (USB 3.0 host system)
Write Speed: up to 12MB/sec (USB 3.0 host system)
Data Retention: 10 Years
Power Source: USB Bus (no batteries required)
Interface: USB 3.0 - backwards compatible with USB 2.0
Format: FAT32

Pack Contents:
Store 'n' Go V3 USB Drive

Капацитет 64 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка