USB Drive 64GB Verbatim Slider Black USB 2.0

940,00 ден.   Спореди

Product Information:
Retractable sliding mechanism,
Password Protection Software Trial available for download,
USB 2.0 interface

System Requirements:
USB 2.0 port
Windows ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 940,00 ден.

пред 2 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information:
Retractable sliding mechanism,
Password Protection Software Trial available for download,
USB 2.0 interface

System Requirements:
USB 2.0 port
Windows 8, 7, Vista, XP
Mac OS X 10.4 or higher
Linux 2.4.0 or higher
Android 2.0 and higher.

Specifications:
Product Weight: 8 grams
Product Dimensions: 58.5 x 21 x 11mm (L x W x H)
Read Speed: Up to 10MB/Sec
Write Speed: up to 4MB/Sec
Pack Contents:
USB Drive


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка