USB Drive 64GB SanDisk Cruzer Edge USB 2.0

USB Drive 64GB SanDisk Cruzer Edge USB 2.0

1.490,00 ден.   Спореди

64 GB storage capacity
USB 2.0 for fast file transfers
Big storage capactiy in a small, portable package
Simple drag-and-drop access on your computer or mobile device


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


64 GB storage capacity
USB 2.0 for fast file transfers
Big storage capactiy in a small, portable package
Simple drag-and-drop access on your computer or mobile device

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка