USB Drive 32GB Sony USM-32GXW White USB 3.0

947,00 ден.   Спореди

SuperSpeed USB 3.0 connection with USB 2.0 compatibility
Experience a read speed that’s up to four times faster than USB 2.0
Transfer speed: 110 Mbps (16 GB, 32 GB, 64 GB), 100 Mbps (8 GB)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 947,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SuperSpeed USB 3.0 connection with USB 2.0 compatibility
Experience a read speed that’s up to four times faster than USB 2.0
Transfer speed: 110 Mbps (16 GB, 32 GB, 64 GB), 100 Mbps (8 GB)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка