USB Drive 32GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0

USB Drive 32GB SanDisk Ultra Fit USB 3.0

950,00 ден.   Спореди

High performance USB 3.0 speeds - up to 150MB/s read
This ultra-small, low-profile USB 3.0 drive stays put for extra storage or moves media super-fast between devices.
With the 32GB you can t...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High performance USB 3.0 speeds - up to 150MB/s read
This ultra-small, low-profile USB 3.0 drive stays put for extra storage or moves media super-fast between devices.
With the 32GB you can transfer a full-length movie in less than 30 seconds and enjoy write speeds up to 15X faster than standard USB 2.0 drives

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка