USB Drive 32GB SanDisk Cruzer Blade USB 2.0

USB Drive 32GB SanDisk Cruzer Blade USB 2.0

890,00 ден.   Спореди

MEMORY
Interface Type - USB 2.0
Features - password protection
Encryption Algorithm - 128-bit AES
Microsoft Certifications Compatible with Windows 7
SOFTWARE / SYSTEM REQUIREMENTS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORY
Interface Type - USB 2.0
Features - password protection
Encryption Algorithm - 128-bit AES
Microsoft Certifications Compatible with Windows 7
SOFTWARE / SYSTEM REQUIREMENTS
OS Required Microsoft Windows Vista / XP / 7, Apple MacOS X 10.5 or later

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка