USB Drive 32GB Kingston DataTraveler SE9 Metal

984,00 ден.   Спореди

Features/Specifications:
Capacities — 32GB
Dimensions — 39.00mm x 12.35mm x 4.55mm
Operating Temperature — 32° to 140° F (0° to 60° C)
Storage Temperature — -4° to 185° F (-20° to 85...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 984,00 ден.

пред 2 недели

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features/Specifications:
Capacities — 32GB
Dimensions — 39.00mm x 12.35mm x 4.55mm
Operating Temperature — 32° to 140° F (0° to 60° C)
Storage Temperature — -4° to 185° F (-20° to 85° C)
Convenient — pocket-sized for easy transportability
Preloaded — with urDrive software (optional)
Simple — just plug into a USB port
Handy — mini size

Supports Windows® 7, Vista®, XP & Mac
Stylish metal casing
Sturdy loop

Капацитет 32 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка