USB Drive 16GB Verbatim Store n Go Swivel USB 2.0 Red

330,00 ден.   Спореди

Verbatim Swivel drive has a built in swivel cap to protect the
USB connection point when not in use. Swivel cap locks into
place in both the open and closed position

Read speed: up ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 4 недели

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 420,00 ден.

пред 6 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Verbatim Swivel drive has a built in swivel cap to protect the
USB connection point when not in use. Swivel cap locks into
place in both the open and closed position

Read speed: up to 8MB/sec
Write speed:

Капацитет 16 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка