USB Drive 16GB Verbatim Store n Go Mini USB 2.0 Caribbean Blue

420,00 ден.   Спореди

Verbatim Mini USB Drive is small and lightweight and easy to use
for on-the-go business. It comes with a protective cap for the
USB connector, and an optional lanyard to attach the drive to ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 420,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Verbatim Mini USB Drive is small and lightweight and easy to use
for on-the-go business. It comes with a protective cap for the
USB connector, and an optional lanyard to attach the drive to a
keyring or mobile phone.


Read speed: up to 8MB/sec
Write speed:


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка