USB Drive 16GB Verbatim Sports Mini USB 2.0 Football

  Спореди

Product Information:
Small and lightweight. Easy to use when on-the-go,
Removable cap protects the USB connector,
Optional lanyard to attach the drive to a keyring or mobile phone,
USB...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information:
Small and lightweight. Easy to use when on-the-go,
Removable cap protects the USB connector,
Optional lanyard to attach the drive to a keyring or mobile phone,
USB 2.0 interface,

System Requirements:
Windows 8, 7, Vista, XP
Mac OS X 10.4 or higher
Linux 2.4.0 or higher

Specifications:
Product Weight: 7 grams
Product Dimensions: 54.2 x 18.5 x 7.9mm (L x W x H)
Pack Contents:
USB Drive
Lanyard

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка