USB Connector Set For Mobile Phone EG-UCS-002

160,00 ден.   Спореди

Features
USB AM to 3.5 mm female (3511F) power connector cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
USB AM to 3.5 mm female (3511F) power connector cable


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка