USB Charging Station Natec 4-Port for Smartphones and Tablets Black

USB Charging Station Natec 4-Port for Smartphones and Tablets Black

490,00 ден.   Спореди

UNIVERSAL USB CHARGER 2A
- Universal USB charging adapter AC 230V -> DC 5V 2A,
- Perfect for charging most USB rechargeable devices,
- Compact size ideal for traveling.


PROD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UNIVERSAL USB CHARGER 2A
- Universal USB charging adapter AC 230V -> DC 5V 2A,
- Perfect for charging most USB rechargeable devices,
- Compact size ideal for traveling.


PRODUCT SPECIFICATION
Input voltage AC 100-240V 50-60Hz
Output voltageDC 5V
Output current 2A
Number of USB ports4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка