USB Charging Station Maxxter 4-Port for Smartphones and Tablets White

USB Charging Station Maxxter 4-Port for Smartphones and Tablets White

  Спореди

Universal USB charger, 3.1 A, white
GENIE IN CHARGE
Easily charge your mobile devices
Charge up to 4 devices at once
Powerful 15 W charging power - perfect for Smart Phones, iPads, ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal USB charger, 3.1 A, white
GENIE IN CHARGE
Easily charge your mobile devices
Charge up to 4 devices at once
Powerful 15 W charging power - perfect for Smart Phones, iPads, Tablets

Features
4-port wall socket USB charger adapter, 15 W
Allows simultaneous charging of up to 4 tablets, phones and other mobile devices
Over-current and short-circuit protection

Specification
Input voltage: 100 V AC to 240 V AC, 50 Hz to 60 Hz
Output: 5 V DC, 3.1 A totally
USB ports: 4
Dimensions: 86 x 65 x 30 mm
Net weight: 80 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка