USB Charger Kit 3in1 Omega - USB/Car/AC

USB Charger Kit 3in1 Omega - USB/Car/AC

420,00 ден.   Спореди

Travel set 3in1:
- USB wall charger 1A
- USB car charger 1A
- microUSB cable compatible with all new smartphones and tablets (excluded Apple products)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Travel set 3in1:
- USB wall charger 1A
- USB car charger 1A
- microUSB cable compatible with all new smartphones and tablets (excluded Apple products)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка