USB Cable OTG Male Micro to Standard Female port Cablexpert

90,00 ден.   Спореди

Features
-OTG USB adapter cable, male USB micro-B to female USB A
-Allows connecting standard USB peripherals to smart phones and tablets
-Works with all phones and tablets that support OT...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-OTG USB adapter cable, male USB micro-B to female USB A
-Allows connecting standard USB peripherals to smart phones and tablets
-Works with all phones and tablets that support OTG

Specifications
-Connectors: USB 2.0-A female and USB micro-B male
-Interface: USB 2.0
-OTG function (On-The-Go)
-Cable length: 15 cm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка