USB 3G Modem LDK HSDPA w/MicroSD slot

1.590,00 ден.   Спореди

Suitable Network:
* GPRS/EDGE/UMTS/HSUPA

Max Transmitting Rate:
* DL 7.2Mbps
* UL 5.76Mbps

Frequency Range:
* HSDPA/UMTS 2100MHz
* GSM/EDGE 850/900/1800/1900MH...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Suitable Network:
* GPRS/EDGE/UMTS/HSUPA

Max Transmitting Rate:
* DL 7.2Mbps
* UL 5.76Mbps

Frequency Range:
* HSDPA/UMTS 2100MHz
* GSM/EDGE 850/900/1800/1900MHz

Micro SD slot, Zero-CD

OS: Win2000/XP/Vista/Win7/MAC/Win8

Qualcomm 7600

Linux and Android Mac Support,


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка