USB 3.0 PCI-E Host Adapter 4port X-Media XM-UB3204

USB 3.0 PCI-E Host Adapter 4port X-Media XM-UB3204

980,00 ден.   Спореди

General Features:
USB3.0 Specification compliant, backward compatible with USB2.0 & USB1.1
4 external USB3.0 ports, 10x faster than USB2.0
Supports PCI-Express Rev. 1.0a
USB3.0 data tr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 980,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
USB3.0 Specification compliant, backward compatible with USB2.0 & USB1.1
4 external USB3.0 ports, 10x faster than USB2.0
Supports PCI-Express Rev. 1.0a
USB3.0 data transfer rate up to 5Gbps
Plug and play installation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка