USB 3.0 PCI-E Host Adapter 2port

USB 3.0 PCI-E Host Adapter 2port

690,00 ден.   Спореди

-Ports: 2 pcs, USB 3.0, USB 2.0/1.1 compatible; an extra MOLEX 4 pin power input port
-Host interface: PCI-Express


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-Ports: 2 pcs, USB 3.0, USB 2.0/1.1 compatible; an extra MOLEX 4 pin power input port
-Host interface: PCI-Express

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка