USB 3.0 PCI-E Host Adapter 2port Gembird UPC302P

USB 3.0 PCI-E Host Adapter 2port Gembird UPC302P

650,00 ден.   Спореди

UPC-30-2P USB 3.0 PCI-E host adapter

GET MORE FROM YOUR PC
* Up to 600 MBps data transfer rate
* Supports all USB devices
* Windows 7 compatible

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 650,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPC-30-2P USB 3.0 PCI-E host adapter

GET MORE FROM YOUR PC
* Up to 600 MBps data transfer rate
* Supports all USB devices
* Windows 7 compatible

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка