USB 2.0 PCI Host Adapter 4port Gembird UPC204P

USB 2.0 PCI Host Adapter 4port Gembird UPC204P

390,00 ден.   Спореди

UPC-20-4P USB 2.0 4+1 port PCI host adapter
* USB 2.0 PCI host adapter
* 4 external and 1 internal ports

Features
* Provides 4 high-speed USB 2.0 ports
* Retail package


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPC-20-4P USB 2.0 4+1 port PCI host adapter
* USB 2.0 PCI host adapter
* 4 external and 1 internal ports

Features
* Provides 4 high-speed USB 2.0 ports
* Retail package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка