USB 2.0 PCI Host Adapter 4port Gembird UPC204P

USB 2.0 PCI Host Adapter 4port Gembird UPC204P

  Спореди

UPC-20-4P USB 2.0 4+1 port PCI host adapter
* USB 2.0 PCI host adapter
* 4 external and 1 internal ports

Features
* Provides 4 high-speed USB 2.0 ports
* Retail package


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPC-20-4P USB 2.0 4+1 port PCI host adapter
* USB 2.0 PCI host adapter
* 4 external and 1 internal ports

Features
* Provides 4 high-speed USB 2.0 ports
* Retail package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка