UPS PowerWalker 600VA/360W 2xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

3.145,00 ден.   Спореди

UPS PowerWalker 600VA/360W 2xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

600VA / 360W Line-Interactive UPS
Schuko Input, 2x Schuko Outlet
Batteries included: 1x 12V/7Ah
Reliable ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.145,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.170,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPS PowerWalker 600VA/360W 2xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

600VA / 360W Line-Interactive UPS
Schuko Input, 2x Schuko Outlet
Batteries included: 1x 12V/7Ah
Reliable and economic line-interactive series
Microprocessorcontrolled Automatic Voltage Regulator
Transfer Time [AC to Battery]: 2-6ms
Efficiency LINE mode full Load: 96.3%
Compact size and high performance for home usage
Reduced environmental impact: no CD, no USB cable in the box

More info: http://www.powerwalker.com/index.php?lang=en&page=product&item=10121024

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка