UPS PowerWalker 2000VA/1200W 4xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

10.140,00 ден.   Спореди

UPS PowerWalker 2000VA/1200W 4xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

2000VA / 1200W Line-Interactive UPS
Schuko Input, 4x Schuko Outlet
RJ-45 / RJ-11 surge protection
Overl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 10.140,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPS PowerWalker 2000VA/1200W 4xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

2000VA / 1200W Line-Interactive UPS
Schuko Input, 4x Schuko Outlet
RJ-45 / RJ-11 surge protection
Overload, discharge and overcharge protection
Batteries included: 2x 12V/9Ah
AVR with boost and buck function
Transfer Time [AC to Battery]: 2-6ms
INPUT Voltage 162-290 VAC (Nominal 230VAC)
Frequency Range 50Hz or 60Hz (self-adaptive)
Reliable and economic line-interactive series
Compact size and high performance for home usage
Reduced environmental impact: no CD, no USB cable in the box

More Information: http://www.powerwalker.ua/?lang=es&page=product&item=10121028

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка