UPS PowerWalker 1500VA/900W 4xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

9.064,00 ден.   Спореди

UPS PowerWalker 1500VA/900W 4xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

1500VA / 900W Line-Interactive UPS
Schuko Input, 4x Schuko Outlet
Batteries included: 2x 12V/9Ah
Reliabl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.064,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.140,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPS PowerWalker 1500VA/900W 4xSkhuko 1xRJ45/RJ11 USB Line-Interactive

1500VA / 900W Line-Interactive UPS
Schuko Input, 4x Schuko Outlet
Batteries included: 2x 12V/9Ah
Reliable and economic line-interactive series
Microprocessorcontrolled Automatic Voltage Regulator
Transfer Time [AC to Battery]: 2-6ms
Protection: Overload, discharge and overcharge protection
LINE mode full Load: 96.5%
Compact size and high performance for home usage
Reduced environmental impact: no CD, no USB cable in the box

More information: http://www.powerwalker.com/?page=product&item=10121027&lang=en

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка