Universal Fast Charger for Smartphones 2.5A Black

Universal Fast Charger for Smartphones 2.5A Black

350,00 ден.   Спореди

Adaptive fast Charger 5V/9V/12V
Data transmision + fast charging
Color Black
Input 100 ~ 240V, 50~60Hz Output DC 9V, 1.67A or DC 5V
2.4A- 2.5A automat.recognize FAST CHARGE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Adaptive fast Charger 5V/9V/12V
Data transmision + fast charging
Color Black
Input 100 ~ 240V, 50~60Hz Output DC 9V, 1.67A or DC 5V
2.4A- 2.5A automat.recognize FAST CHARGE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка