Type-C to Micro USB Converter

Type-C to Micro USB Converter

150,00 ден.   Спореди

USB Type C Micro USB Adapter is a high quality adapter designed to connect a Type C smartphone with a standard Micro USB cable for charging, sync or data transfer.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB Type C Micro USB Adapter is a high quality adapter designed to connect a Type C smartphone with a standard Micro USB cable for charging, sync or data transfer.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка