TV Tuner Omega DVB-T HDTV USB2.0 Dongle T-900 w/Remote Control

870,00 ден.   Спореди

TV Tuner Omega DVB-T HDTV USB2.0 Dongle T-900 w/Remote Control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 870,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 948,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV Tuner Omega DVB-T HDTV USB2.0 Dongle T-900 w/Remote Control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка