TV Toshiba 50L5333DG 50" 3D LED FullHD 16:9 HDMI x2/USBx1/Scart/DVB-C-T/DTS/Black

30.990,00 ден.   Спореди

Picture


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 30.990,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Picture


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка