TV Toshiba 32E2533DG  32" LED HD 16:9 HDMI x2 /USB/Scart/DVB-C-T/DTS/Black

TV Toshiba 32E2533DG 32" LED HD 16:9 HDMI x2 /USB/Scart/DVB-C-T/DTS/Black

12.990,00 ден.   Спореди

Diagonal Screen Size (cm) : 80
Diagonal Screen Size (inch) : 32
Visible Area (H x V) : 878 x 485
Screen Format : 16:9
Panel Resolution : 1366 x 768
Brightness (cd/m?) : 300 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Diagonal Screen Size (cm) : 80
Diagonal Screen Size (inch) : 32
Visible Area (H x V) : 878 x 485
Screen Format : 16:9
Panel Resolution : 1366 x 768
Brightness (cd/m?) : 300
Native Contrast
Native Contrast (number) : 5000
Dynamic Contrast
Dynamic Contrast (number) : 12500
Contrast (Ultra, Mega, High) : High
Response Time (G to G) (ms) : 9,5
Viewing Angle (?) : 178
LCD Panel
LED TV
LED Edge
HD TV
50Hz
AMR+ : 100
Digital Noise Reduction
Active Backlight Control
Colour Temperature selectable
Manual picture size select
Exact Scan Mode

Audio

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка