TV Philips 55PUS6101 55" 4K Ultra HD LED  WiFi/LAN/DVB-T/DVB-T2/DVB-C/DVB-S

TV Philips 55PUS6101 55" 4K Ultra HD LED WiFi/LAN/DVB-T/DVB-T2/DVB-C/DVB-S

33.990,00 ден.   Спореди

Display : 54.6" , IPS, Direct LED ,4K UHD 3840 x 2160 pixels
Viewing angles ( H/ V ) : 178 / 178
Brightness : 350 cd/m2
Refresh rate : 60hz
Frame interpolation : 800 PPI ( PictureP...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 33.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Display : 54.6" , IPS, Direct LED ,4K UHD 3840 x 2160 pixels
Viewing angles ( H/ V ) : 178 / 178
Brightness : 350 cd/m2
Refresh rate : 60hz
Frame interpolation : 800 PPI ( PicturePerformance Index )
Tv Tuner : Analog ( NTSC / PAL / SECAM ) , DVB-T , DVB-T2 , DVB-C, DVB-S , DVB-S2
SoC: MediaTek MT5596L
Cores : 2
Dimension : 1239 x 724.7 x 87.9 mm
Weight : 15.5 kg
Network : LAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка