TV Philips 32PFT4101 32" FullHD LED HDMIx2/USBx1/Scart/Optical/DVB-C-T/DTS

14.858,00 ден.   Спореди

TV Philips 32PFT4101 32" FullHD LED HDMIx2/USBx1/Scart/Optical/DVB-C-T/DTS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 14.858,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV Philips 32PFT4101 32" FullHD LED HDMIx2/USBx1/Scart/Optical/DVB-C-T/DTS

Дијагонала 32'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка