TV LCD DRZAC PLB-40

15.590,00 ден.   Спореди

Tip: LCD Dijagonala : 32" Rezolucija 1366x768 Golemina na tocka: 0.3mm Odziv: 8ms Kontrast: 5.000.000:1 dinamicki, 8000:1 staticki Prikljucoci: 1 x AV, 1 x S-Video, 1 x VGA, 1 x Component video, 2 x H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 15.590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: LCD Dijagonala : 32" Rezolucija 1366x768 Golemina na tocka: 0.3mm Odziv: 8ms Kontrast: 5.000.000:1 dinamicki, 8000:1 staticki Prikljucoci: 1 x AV, 1 x S-Video, 1 x VGA, 1 x Component video, 2 x HDMI, 2 x SCART, 1 x RGB Doplitelni funkcii: VESA wall mounting 100mm x 100mmi Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи