TV Hyundai 48" LE-F D LED FullHD 1920x1080 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

TV Hyundai 48" LE-F D LED FullHD 1920x1080 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

21.490,00 ден.   Спореди

- ЛЕД Телевизор, дијагонала 122 см (48“)
- Direct LED - Позадинско осветлување
- Full HD
- Резолуција 1920x1080
- Aspect ratio 16:9 (wide screen)
- Digital Video Broadcasting -Ter...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 21.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


- ЛЕД Телевизор, дијагонала 122 см (48“)
- Direct LED - Позадинско осветлување
- Full HD
- Резолуција 1920x1080
- Aspect ratio 16:9 (wide screen)
- Digital Video Broadcasting -Terrestrial / Cable
DVB-T/C MPEG4 H.264
- Contrast Ratio 3000:1
- Brightness 250 cd/m2
- Response time 6ms
- 3D Combo filter
- Телетекст
- PVR функција - овозможува снимање на USB
- Мени на македонски, српски, албански јазик
- Ултра тенка рамка
- Metal brush look

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка