TV Hyundai 40" LE-FDL LED FullHD 1920x1080 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

TV Hyundai 40" LE-FDL LED FullHD 1920x1080 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

13.490,00 ден.   Спореди

Карактеристики


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 13.490,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Карактеристики

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка