TV Hyundai 40" LE-F D LED SMART FULLHD 1920x1080 16:9 3xHDMI/Scart/USB/VGA, WiFi, Android

TV Hyundai 40" LE-F D LED SMART FULLHD 1920x1080 16:9 3xHDMI/Scart/USB/VGA, WiFi, Android

16.990,00 ден.   Спореди

ЛЕД Телевизор, дијагонала 102 см (40“)
- Direct LED - Позадинско осветлување
- ANDROID
- Integrated Wi-Fi
- RAM 512 MB
- ROM 4GB
- Full HD
- Резолуција 1920x1080
- Aspe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 16.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕД Телевизор, дијагонала 102 см (40“)
- Direct LED - Позадинско осветлување
- ANDROID
- Integrated Wi-Fi
- RAM 512 MB
- ROM 4GB
- Full HD
- Резолуција 1920x1080
- Aspect ratio 16:9 (wide screen)
- Digital Video Broadcasting -Terrestrial / Cable
DVB-T/C MPEG4 H.264

- Hotel mode
- Response time 6.5 ms
- Refresh rate 100Hz
- Contrast Ratio 3000:1
- Brightness 250 cd/m2
- 3D Combo filter
- Телетекст
- PVR функција - овозможува снимање на USB

Аналоген прием PAL/SECAM
- 3x HDMI (high definiton multimedia interface)
- Дигитален прием DVB-T DVB-C MPEG4 H.264
- SCART
- Потрошувачка max 95W
- 4x USB 2.0 (слики, музика, видео) H.264
- Потрошувачка во stand by max 0,5W
- VGA (компјутерски влез)
- Растојание на дупки за држач на ѕид 200х200 mm
- PC Audio
- Димензии на пакување 91 х 21 х 58 cm
- AV IN
- Тежина 11.8 кг
- YPbPr

- Сертификати, CE/LVD/EMC
- Earphone (излез за слушалки)
- EAN 5310147654000
- Coaxial Out.
- Пак.1/1
- Common Interface

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка