TV Hyundai 32" LE-RDL  LED HD 1366x768 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

TV Hyundai 32" LE-RDL LED HD 1366x768 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

9.990,00 ден.   Спореди

Карактеристики


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Карактеристики

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка